Adsensee Adsensee
Чт, 25 Кві 2024, 4:13:10
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Мій банер
http://leontyev.net/

Статистика





Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук
Точний час
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Друзі сайту
Ваш IP

 

Тема: Правила поведінки і безпеки життєдіяльності (БЖ) в комп’ютерному класі. Структура веб-сайтів, різновиди веб-сторінок. Реєстрація веб-сайту на сервері безкоштовного хостинга.

Мета:

          Навчальна.  Ознайомитись з основними службами Інтернету, видами адресацій в Інтернеті. Розгянути різні види структур веб-сайтів.

          Розвиваюча. Розвивати інформатичну компетентність, кругозір учнів.

          Виховна. Виховувати культуру роботи в Інтернеті.

Тип уроку: Урок засвоєння нових знань.

План:

  1. Організаційний момент.
  2. Актуалізація опорних знань.
  3. Правила поведінки і безпеки життєдіяльності (БЖ) в комп’ютерному класі. 
  4. Структура веб-сайтів, різновиди веб-сторінок. Реєстрація веб-сайту на сервері безкоштовного хостинга.
  5. Робота за комп'ютером
  6. Пудсумок уроку.
  7. Домашнє завдання.

Хід уроку:

1. Організаційний момент.

  • Привітання.
  • Відмічання відсутніх.
  • Перевірка готовності учнів до уроку

2. Актуалізація опорних знань.

  1. Навіщо людині інформація?
  2. Що найважливіше для людини в інформації?
  3. Які дії з інформацією ми виконували за допомогою комп'ютера?

3. Правила поведінки і безпеки життєдіяльності (БЖ) в комп’ютерному класі. 

1. Перед початком роботи

  •  У кабінет інформатики заходити лише з дозволу вчителя, спокійно, не штовхаючись, не бігаючи.
  • У кабінеті не можна їсти та пити.
  • Усі речі залишати за партами, до комп’ютеравзяти лише зошит та ручку.
  • Комп’ютери без дозволу вчителя не вмикати та не вимикати.
  •  Під час роботи з комп’ютером:
  • Категорично забороняється торкатись екрану, системного блоку, проводів
  • Не можна класти речі на клавіатуру та мишку
  • Відстань до екрану має становити 50-60 см
  • Кожні 15 хвилин робити вправи для очей
  •  Не брати речі зі столу вчителя
  • ​ Правила поведінки:

Не дозволено:

  • заходити в кабінет у верхньому одязі, брудному взутті, з громіздкими предметами
  • бігати, стрибати в кабінеті
  • голосно розмовляти, відволікати від роботи інших
  • ставити сумки і портфелі на комп’ютерні столи і поряд з ними
  • самостійно вмикати та вимикати будь-які пристрої

 Не можна

  • працювати при поганому самопочутті
  • працювати з несправною технікою
  • підключати та вимикати кабелі
  • працювати з вологими руками
  • зрушувати з місця монітор,
  • системний блок
  • силою натискати кнопки на клавіатурі та мишці
  • самостійно усувати несправності
  • Без дозволу вчителя не можна:
  •  вмикати та вимикати комп’ютер
  • вмикати звукові колонки
  • запускати програми
  • відкривати документи
  • змінювати налаштування комп’ютера
  • заходити в мережу
  • знищувати файли та папки
  • користуватись дискетами, дисками, флешками
  •  Правильна постава
  • Сидіти вільно, без напруги, не зсутулившись, ненахиляючись та не навалюючись на спинку стільця.
  • Ноги ставити прямо на підлогу, одна поруч з іншою, не витягувати їх та не підгинати.
  •  Тулуб повинен знаходитися від столу на відстані 15 см.
  • Лінія зору повинна бути направлена до центру екрана.
  • Якщо ви маєте окуляри для постійного використання, працюйте в окулярах.
  • Плечі при роботі повинні бути розслаблені.
  • Передпліччя повинні знаходитися на той же відстані, що й клавіатура.
  •  Журнал техніки безпеки
  • Фіксує записи  про те, що ви прослухали відповідні правила і зобов'язуєтесь їх виконувати
  • Треба вказати свої прізвище, ім'я, клас, дату проведення інструктажу,.

4. Структура веб-сайтів, різновиди веб-сторінок. Реєстрація веб-сайту на сервері безкоштовного хостинга.

5. Робота за комп'ютером.

Вправа 1 (ст. 18)

6. Підсумок уроку.

1. Які ресурси можуть спільно використовуватися в мережі Інтернет?

2. Яким чином здійснюється передача повідомлень за протоколом TCP/IP в мережі?

3. Які існують види адресації в Інтернеті?

4. З яких частин складається URL-адреса.

5. Що таке DNS-сервера?

6. Що таке веб-сторінка та веб-сайт?

7. Які існують структури веб-сайтів?

 

6. Домашнє завдання.

ст 9-18 вивчити

Додаткові матеріали до уроку:

Навчально-методичний комплект Основи веб-дизайну