« Грудень 2023 » | ||||||
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Тема: Практична робота №2: «Складання алгоритмів і виконання їх у cередовищі виконання алгоритмів Scratch.»
Мета:
навчальна: Cформувати практичні навички роботи в навчальному середовищі Scratch.
розвивальна: розвивати алгоритмічне мислення, інтерес до предмета; формувати вміння діяти за алгоритмом, застосовувати алгоритми вповсякденному житті;
виховна: виховувати свідоме ставлення до вибору майбутньої професії.
Тип уроку: урок застосування знань, навичок і умінь
Програмне забезпечення: презентація «Складання алгоритмів для виконавців у словесній і графічній формах. Виконання алгоритмів».
План:
1. Організаційний момент.
2. Актуалізація опорних знань.
3. Практична робота №2.
4. Застосування набутих знань.
5. Підсумок уроку.
Хід уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Відмічання відсутніх.
2. Актуалізація опорних знань.
1.У яких сферах діяльності людина складає алгоритм?
2.У яких сферах діяльності людина використовує алгоритм?
3.Що спільного в плану і алгоритму?
4.Для чого використовують вкладку Образи в програмі Скретч.
5.Як розмістити новий образ на вкладку Образи?
6.Якими командами можна змінити образ виконавця під час виконання алгоритму.
7.Для чого використовують вкладку Звуки в програмі Скретч.
8.Як розмістити нове звукове повідомлення на вкладку Звуки?
9.Як можна відтворити звукове повідомлення під час виконання алгоритму?
3. Практична робота №2.
4. Підсумок уроку.
— Чи задоволені ви своєю роботою?
— З яким настроєм ви працювали на уроці?
— Що вам запам’яталось на уроці?
Даний матеріал для особистого користування.
Велике прохання НЕ ПУБЛІКУВАТИ на інших сайтах.
Конспект уроку + презентація + параграф підручника