Сб, 10 Кві 2021, 11:41:10
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Мій банер
http://leontyev.net/

Мої бейджі
Document
Oрганізатор заходу до
Дня безпечного
Інтернету 2021
Статистика





Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук
Точний час
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Друзі сайту
Ваш IP


Тема: Форми подання алгоритмів.

Мета:
         навчальна: ознайомити учнів з різними формами подання алгоритмів; сформувати практичні навички складання алгоритмів у різних формах;
         розвивальна: розвивати алгоритмічне мислення, інтерес до предмета; формувати вміння діяти за алгоритмом, застосовувати алгоритми вповсякденному житті;
         виховна: виховувати свідоме ставлення до вибору майбутньої професії.

Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.

Програмне забезпечення: комп'ютерна програма Scratch; презентація «Алгоритми та програми».


План:

1. Організаційний момент.
2. Актуалізація опорних знань.
3. Вивчення нового матеріалу.
4. Застосування набутих знань.
5. Підсумок уроку.

Хід уроку:


1. Організаційний момент.

Привітання. Відмічання відсутніх.

2. Актуалізація опорних знань.

Що таке алгоритм?

— Де використовують алгоритми?

— Хто може бути виконавцем алгоритму? Наведіть приклади.

— Що таке формальне виконання алгоритму?

— Що таке програма?

— Чи має алгоритм певні властивості?

— Назвіть властивості алгоритму. Поясніть кожну з них.

— Наведіть приклад послідовності вказівок, яка не є виконува-ною.

— Наведіть приклад послідовності вказівок, яка не є результа-тивною.

— Наведіть приклади з навколишнього життя:

•Виконавців;  
•Алгоритмів;  
•Систем вказівок.   

3. Вивчення нового матеріалу.
 


4. Застосування набутих знань.

Робота за комп'ютером

Працюємо за комп'ютером ст.30


5. Підсумок уроку.

Фронтальне опитування


1.У яких формах може бути подано алгоритм?
2.У чому полягає словесна форма подання алгоритму?
3.У чому полягає графічна форма подання алгоритму?
4.У чому полягає подання алгоритму звуковими сигналами?
5.Як вилучити блок з алгоритму?
6.Як вилучити групу блоків з алгоритму?
7.Як скопіювати групу блоків в алгоритмі?
8.Як зберегти проект на носію даних?
9.Як відкрити збережений на носію даних проект?

 

Даний матеріал для особистого користування.
Велике прохання НЕ ПУБЛІКУВАТИ на інших сайтах.

Конспект уроку + презентація + параграф підручника

 
Додаткові матеріали до уроку: