Сб, 10 Кві 2021, 10:57:53
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Мій банер
http://leontyev.net/

Мої бейджі
Document
Oрганізатор заходу до
Дня безпечного
Інтернету 2021
Статистика





Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук
Точний час
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Друзі сайту
Ваш IP


Тема: Інтернет-енциклопедії, словники та онлайн-перекладачі.

Мета:
         навчальна: сформувати поняття про Інтернет-енциклопедію, Інтернет-словник, он-лайн перекладач;


         розвивальна: розвивати логічне мислення;

         виховна: виховувати в учнів інформаційну культуру, навички безпечної роботи в мережі інтернет, активність, вміння самостійно здобувати знання.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Програмне забезпечення: комп'ютери; презентація «Інтернет-енциклопедії, словники та онлайн-перекладачі.»


План:

  1. Організаційний момент.
  2. Актуалізація опорних знань.
  3. Вивчення нового матеріалу.
  4. Застосування набутих знань
  5. Підсумок уроку.
  6. Домашнє завдання.

Хід уроку:


1. Організаційний момент.

Привітання. Відмічання відсутніх.

2. Актуалізація опорних знань.

1. Для чого призначено пошукові системи?

2. Які ви знаєте пошукові системи?

З. Що повинні відображати ключові слова для пошуку в Інтернеті?

4. Що є результатом пошуку в Інтернеті?

5. Що потрібно зробити для перегляду результатів пошуку, які не вмістилися на першій сторінці результатів?

6. Як відкрити в новій вкладці браузера веб-сторінку, на яку виконується перехід під час вибору гіперпосилання?

7. За яким алгоритмом здійснюється пошук матеріалів в Інтернеті?

8. Які матеріали вважаються недостовірними; неактуальними?

9. Навіщо потрібно захищати особисті дані в Інтернеті?

10. Як можна зменшити ризик потрапляння шкідливих програм на ваш комп’ютер під час роботи в Інтернеті?

3. Вивчення нового матеріалу.
 

 

4. Застосування набутих знань.
Працюємо за комп'ютером  ст.198

5. Підсумок уроку.

Фронтальне опитування

1. Для чого призначено пошукові системи?

2. Які ви знаєте пошукові системи?

З. Що повинні відображати ключові слова для пошуку в Інтернеті?

4. Що є результатом пошуку в Інтернеті?

5. Що потрібно зробити для перегляду результатів пошуку, які не вмістилися на першій сторінці результатів?

6. Як відкрити в новій вкладці браузера веб-сторінку, на яку виконується перехід під час вибору гіперпосилання?

7. За яким алгоритмом здійснюється пошук матеріалів в Інтернеті?

8. Які матеріали вважаються недостовірними; неактуальними?

9. Навіщо потрібно захищати особисті дані в Інтернеті?

10. Як можна зменшити ризик потрапляння шкідливих програм на ваш комп’ютер під час роботи в Інтернеті?

 

6. Домашнє завдання

п. 5.6.  - вивчити Впр. 4

Даний матеріал для особистого користування.
Велике прохання НЕ ПУБЛІКУВАТИ на інших сайтах.

Конспект уроку + презентація + параграф підручника

 
Додаткові матеріали до уроку: