« Липень 2024 » | ||||||
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 |
Тема: Форматування символів і абзаців
Мета:
навчальна: ознайомити учнів з принципами форматування символів та абзаців; удосконалювати навички роботи в текстовому редакторі, вміння змінювати шрифт, розмір, накреслення, колір, вирівнювання, встановлювати відступи абзаца, міжрядковий інтервал;
розвивальна: розвивати мислення, увагу;
виховна: виховувати в учнів активність, грамотність, естетичний смак; підвищувати загальнокультурний рівень.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Програмне забезпечення: комп'ютери; презентація «Фрагменти тексту та операції над ними».
План:
- Організаційний момент.
- Актуалізація опорних знань.
- Вивчення нового матеріалу.
- Застосування набутих знань.
- Підсумок уроку.
- Домашнє завдання.
Хід уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Відмічання відсутніх.
2. Актуалізація опорних знань.
1°. Що може бути фрагментом тексту?
2°. Як у тексті позначається виділений фрагмент?
З*. Які способи виділення фрагментів тексту існують у текстовому процесорі Word?
4°. Як відмінити виділення фрагмента тексту?
5°. Які операції над фрагментами тексту можна виконувати?
6*. Як виконати видалення, копіювання або переміщення фрагмента тексту?
3. Вивчення нового матеріалу.
4. Застосування набутих знань.
Робота за комп'ютером
Працюємо за комп'ютером ст.137
5. Підсумок уроку.
Фронтальне опитування
1*. Які властивості має об’єкт текстового документа символ? Яких значень вони можуть набувати?
2*. Які властивості має об’єкт текстового документа абзац? Яких значень вони можуть набувати?
З*. Якими засобами текстового процесора Word можна відформатувати символи тексту? Де вони розміщені?
4*. Якими засобами текстового процесора Word можна відформатувати абзаци тексту? Де вони розміщені?
5°. Що таке автоматичний перегляд формату об’єкта?
6°. Для чого використовується горизонтальна лінійка під час форматування тексту?
7*. Які значення властивостей символів і абзаців, крім основних, можна встановити в діалоговому вікні Шрифт і Абзац?
8*. Як можна прискорити процес форматування тексту, у якому часто трапляються фрагменти з однаковим форматом?
6. Домашнє завдання
п. 4.4 - вивчити
Даний матеріал для особистого користування.
Велике прохання НЕ ПУБЛІКУВАТИ на інших сайтах.
Конспект уроку + презентація + параграф підручника