Форма входу
Пошук
Реклама
Друзі сайту
http://mirit.top





Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г.

http://proinf.at.ua

Игры для ПК

http://zarobotayvnete.at.ua

http://rumba.ucoz.ru

Совушка баннер
Сайт без вірусів !

IP користувача
измерьте скорость интернета
Меню сайту
Точний час
Календар
Сайт живе

Моє опитування
Чи доцільне вивчення інформатики з 2 класу?
Всього відповідей: 843
Шкільні свята

Увага !!!

Якщо Вам сподобався
мій сайт, то ви можете додати його в "Закладки" вашого браузера.

Мої баннери

http://leontyev.net



http://leontyev.net

Статистика



Проверка тиц и пр

Цена leontyev.at.ua
Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0

Сьогодні були:
[Administrator ]


Тема:  Створення текстового документа. Введення та редагування тексту.

Мета:
         навчальна:ознайомити учнів з правилами введення і редагування тексту; сформувати вміння вводити і редагувати текст; удосконалювати навички роботи з текстовим процесором;

         розвивальна:розвивати мислення, увагу; формувати вміння узагальнювати, міркувати;

         виховна: виховувати увагу, грамотність.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Програмне забезпечення: комп'ютери; презентація «Т Створення текстового документа. Введення та редагування тексту..».


План:

  1. Організаційний момент.
  2. Актуалізація опорних знань.
  3. Вивчення нового матеріалу.
  4. Застосування набутих знань.
  5. Підсумок уроку.
  6. Домашнє завдання.

Хід уроку:


1. Організаційний момент.

Привітання. Відмічання відсутніх.

2. Актуалізація опорних знань.

1. Для чого призначені текстові процесори?

2. Які розширення імені текстових файлів ви знаєте?

З. Які операції над текстом можна виконувати в текстовому процесорі?

4. Для чого ви можете використовувати текстовий процесор у навчанні?

5. Які об’єкти текстового документа ви знаєте?

6. Що таке текстовий курсор? Для чого він призначений? Як його можна перемістити в тексті?

7. Яке призначення елементів маркерів вертикальної та горизонтальної лінійки?

8. Які повідомлення виводяться в Рядку стану текстового процесора Word?

9. Для чого призначені смуги прокручування?

3. Вивчення нового матеріалу.
 


4. Застосування набутих знань.

Робота за комп'ютером

Працюємо за комп'ютером ст.122

 

5. Підсумок уроку.

Фронтальне опитування

1°. Які існують способи створення нового документа?

2°. Якої послідовності дій слід дотримуватися під час опрацювання нового документа в текстовому процесорі?

З*. Яких правил потрібно дотримуватися під час введення тексту з клавіатури?

4*. Які операції належать до редагування тексту?

5*. Чому під час введення тексту трапляється, що попередній текст замінюється на новий? Як виправити цю ситуацію?

6*. Чому деякі слова в тесті підкреслюються хвилястими лініями? Як виправити цю ситуацію?

 

6. Домашнє завдання

п. 4.2  - вивчити Впр. 2,4