Adsensee Adsensee
Сб, 20 Кві 2024, 2:34:09
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Мій банер
http://leontyev.net/

Статистика





Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук
Точний час
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Друзі сайту
Ваш IP

Тема:  Практична робота №2: «Створення векторних зображень».

Мета:

          Навчальна.  Оволодіти  практичними  навичками  створення  складених векторних зображень;

          Розвиваюча. Розвивати  навички  самостійної роботи;

          Виховна. Виховувати інформаційну культуру, дбайливе ставлення до комп’ютерної техніки.

Тип уроку: комплексне застосування знань, умінь і навичок.

План:

  1. Організаційний момент.
  2. Актуалізація опорних знань.
  3. Працюємо за комп'ютером.. Інструктаж з БЖД.
  4. Пудсумок уроку.
  5. Домашнє завдання.

Хід уроку:

1. Організаційний момент.

  • Привітання.
  • Відмічання відсутніх.
  • Перевірка готовності учнів до уроку

2. Актуалізація опорних знань.

1. Що таке крива Безьє?

2. Скільки і яких елементів має найпростіша крива Безьє?

3. Як змінити форму кривої Безьє?

4. Які стандартні форми вузлів кривих Безьє використовуються у графічному редакторі Draw?

5. Як установити певний стандартний вид вузла кривої Безьє у графічному редакторі Draw?

6. Яке призначення мають елементи керування панелі інструментів Зміна геометрії? Як відобразити цю панель?

7. Як уставити до малюнка у векторному редакторі Draw ламані лінії та багатокутники?

8. Як уставити до малюнка у векторному редакторі Draw фрагменти тексту? Як установити значення їх властивостей?

9. Чим відрізняється робота з фрагментами тексту у векторному редакторі Draw від роботи з ними в редакторі презентацій?

10. Які операції з групами об’єктів можна виконати у векторному редакторі Draw?

3. Працюємо за комп'ютером.

4. Підсумок уроку.

1.Чи всі завдання практичної роботи вам вдалося виконати?

2. Які завдання викликали труднощі?

3. Які питання у вас виникли в процесі роботи?

4. Що необхідно повторити?

5. Домашнє завдання.

§ 1.4 – повторити

 

Додаткові матеріали до уроку: