Тема: Опрацювання векторних графічних зображень.
Мета:
Навчальна. Сформувати навички роботи з кривими Безьє в графічному векторному редакторі.
Розвиваюча. Розвивати дослідницькі вміння учнів при роботі з графічним векторним редактором.
Виховна. Виховувати в учнів інформаційну культуру.
Тип уроку: Урок засвоєння нових знань.
План:
- Організаційний момент.
- Актуалізація опорних знань.
- Вивчення нового матеріалу.
- Робота за комп'ютером.
- Робота з підручником.
- Підсумок уроку.
- Домашнє завдання.
Хід уроку:
1. Організаційний момент.
- Привітання.
- Відмічання відсутніх.
- Перевірка готовності учнів до уроку
2. Актуалізація опорних знань.
1. Як намалювати криву в растровому графічному редакторі?
2. Як вставити, відредагувати та відформатувати фрагмент тексту в редакторі презентацій?
3. Як створюються аплікації? Як змінюються в аплікації положення одних частин відносно інших?
3. Вивчення нового матеріалу.
ст. 42
5. Робота з підручником
Впр 1 стр. 45
6. Підсумок уроку.
1. Які операції над групами об’єктів можна виконати у векторному редакторі Draw?
2. Із чого складається простіша крива Безьє?
З. Як змінити форму кривої Безьє?
4. Як установити певний вид вузла кривої Безьє у графічному редакторі Draw?
5. Яке призначення мають елементи керування панелі інструментів Зміна геометрії? Як відобразити цю панель?
6. Як вставляються до малюнка у векторному редакторі Draw фрагменти тексту? Як установити значення їх властивостей?
7. Чим відрізняється робота над фрагментами тексту у векторному редакторі Draw від роботи над ними в редакторі презентацій?
7. Домашнє завдання.
§ 1.4 – вивчити Впр 2 стр. 45
Додаткові матеріали до уроку: