« Квітень 2024 » | ||||||
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Тема: Практична робота №2: «Багатошарові зображення, розміщення об’єктів у шарах»
Мета:
Навчальна. Cформувати уявлення про відмінність між групуванням об’єктів та об’єднанням контурів, навчитись упорядковувати контури об’єктів, керувати їх перекриттям і працювати з шарами при побудові векторного зображення;
Розвиваюча. Розвиток логічного мислення і пізнавального інтересу учнів, розвиток навиків і умінь роботи з графікою.
Виховна. Виховання інформаційної культури учнів, уважності, акуратності, дисциплінованості, посидючості.
Тип уроку: Урок засвоєння нових знань.
План:
- Організаційний момент.
- Актуалізація опорних знань.
- Вивчення нового матеріалу.
- Робота з комп'ютером
- Пудсумок уроку.
- Домашнє завдання.
Хід уроку:
1. Організаційний момент.
- Привітання.
- Відмічання відсутніх.
- Перевірка готовності учнів до уроку
2. Актуалізація опорних знань.
1.Назвіть редактори векторної графіки?
2.Назвіть елементи програмного вікна Inkscape.
3.Який загальний алгоритм побудови графічного зображення?
4.Як задати градієнтне заповнення?
5.Як вирівнювати об'єкти?
6.Яким чином в Inkscape створюють криві та ламані лінії?
7.Як редагувати криві та ламані?
3. Вивчення нового матеріалу
4. Робота з комп'ютером
Виконати завдання з презентації.
5. Підсумок уроку.
1.Як згрупувати та разгрупувати об’єкти?
2.Які можливості упорядкування об'єктів одного шару вам знайомі?
3.Як вирівнювати об'єкти?
4.Відносно чого можна вирівнювати об'єкти?
5.Як викликати панель Шари?
6.Як створити новий шар?
7.Як зробити шар видимим/невидимим?
8.Як закрити/відкрити шар? Що це означає?
9.Які дії і як можна виконати з шаром?
6. Домашнє завдання.
Вивчити теоретичний матеріал.
Даний матеріал для особистого користування.
Велике прохання НЕ ПУБЛІКУВАТИ на інших сайтах.
Конспект уроку + презентація
Додаткові матеріали до уроку: