Сб, 10 Кві 2021, 11:13:45
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Мій банер
http://leontyev.net/

Мої бейджі
Document
Oрганізатор заходу до
Дня безпечного
Інтернету 2021
Статистика





Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук
Точний час
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Друзі сайту
Ваш IP

Тема: Особливості побудови й опрацювання векторних зображень.

Мета:

          Навчальна.  Ознайомити учнів з векторним редактором Inkscape, формувати вміння створювати малюнки з кривих і ламаних.

          Розвиваюча. Розвиток логічного мислення і пізнавального інтересу учнів, розвиток навиків і умінь роботи з графікою.

          Виховна. Виховання інформаційної культури учнів, уважності, акуратності, дисциплінованості, посидючості.

Тип уроку: Урок засвоєння нових знань.

План:

  1. Організаційний момент.
  2. Актуалізація опорних знань.
  3. Вивчення нового матеріалу.
  4. Робота з комп'ютером
  5. Пудсумок уроку.
  6. Домашнє завдання.

Хід уроку:

1. Організаційний момент.

  • Привітання.
  • Відмічання відсутніх.
  • Перевірка готовності учнів до уроку

2. Актуалізація опорних знань.

1. Що таке растрова графіка?

2. Що таке векторна графіка?

3. Назвіть формати векторної графіки.

4. Назвіть формати векторної графіки.

5. Назвіть переваги та недоліки векторної графіки.

6. Назвіть переваги та недоліки растрової графіки.

3. Вивчення нового матеріалу

4. ​Робота з комп'ютером

Виконати завдання з презентації.

5. Підсумок уроку.

1.Назвіть редактори векторної графіки?

2.Назвіть елементи програмного вікна Inkscape.

3.Який загальний алгоритм побудови графічного зображення?

4.Як задати градієнтне заповнення?

5.Як вирівнювати об'єкти?

6.Яким чином в Inkscape створюють криві та ламані лінії?

7.Як редагувати криві та ламані?

6. Домашнє завдання.

Вивчити теоретичний матеріал. 

Даний матеріал для особистого користування.
Велике прохання НЕ ПУБЛІКУВАТИ на інших сайтах.

Конспект уроку + презентація 

Додаткові матеріали до уроку: