Форма входу
Пошук
Реклама
Друзі сайту
http://mirit.top





Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г.

http://proinf.at.ua

Игры для ПК

http://zarobotayvnete.at.ua

http://rumba.ucoz.ru

Совушка баннер
Сайт без вірусів !

IP користувача
измерьте скорость интернета
Меню сайту
Точний час
Календар
Моє опитування
Ваше відношення до змін у програмах 2017 року
Всього відповідей: 63
Сайт живе

Шкільні свята

Увага !!!

Якщо Вам сподобався
мій сайт, то ви можете додати його в "Закладки" вашого браузера.

Мої баннери

http://leontyev.net



http://leontyev.net

Статистика



Проверка тиц и пр

Цена leontyev.net
Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

Сьогодні були:
[svetabarishnik ] [mrgrtkoeva ]

Тема: Операції над об’єктами та групами об’єктів.

Мета:

          Навчальна.  Сформувати поняття буфера обміну; з'ясувати його можливості та розглянути ынструменти роботи з редагуванням зображення; поглибити знання учнів з теми; 

          Розвиваюча. Розвивати в учнів пам’ять, уважність та розвиток зорової та моторної координації;

          Виховна. Виховувати культуру роботи з ПК, бережливе ставлення до техніки.

Тип уроку: Урок засвоєння нових знань.

План:

  1. Організаційний момент.
  2. Актуалізація опорних знань.
  3. Вивчення нового матеріалу.
  4. Робота з комп'ютером
  5. Пудсумок уроку.
  6. Домашнє завдання.

Хід уроку:

1. Організаційний момент.

  • Привітання.
  • Відмічання відсутніх.
  • Перевірка готовності учнів до уроку

2. Актуалізація опорних знань.

1. Яке призначення графічних редакторів?

2. Які можливості мають графічні редактори?

3. Як запустити програму Paint?

4. Як у графічному редакторі Paint відкрити графічне зображення з файлу?

5. Як у графічному редакторі Paint зберегти графічне зобра­ження у вже існуючому файлі у тій самій папці, з тим самим іменем?

6. Як у графічному редакторі Paint зберегти файл з новим іменем чи в іншій папці?

7. Назвіть основні інструменти графічного редактора.

3. Вивчення нового матеріалу

4. ​Робота з комп'ютером

Виконати завдання з презентації.

5. Підсумок уроку.

1. Які операції можна виконувати над фрагментами зобра­ження?

2. Які існують інструменти для виділення фрагмента зобра­ження? Як ними користуватися?

3. Чим відрізняються режими виділення фрагментів прозорий фон і непрозорий фон? У яких випадках краще використо­вувати той чи інший режим?

4. Для чого використовується клавіша Ctrl під час редагування зображень?

5. Що таке Буфер обміну? Для чого він використовується?

6. Як повернути фрагмент зображення на 90°, відобразити фрагмент зверху вниз?

7. Як змінити розміри фрагмента зображення з використан­ням маркерів змінення розмірів виділеної області?

8. Який результат буде отримано при виконанні таких дій над виділеним фрагментом зображення:

а) натиснули клавішу Delete;

б) тримали натиснутою клавішу Ctrl і перетягнули фрагмент;

в) тримали натиснутою клавішу Shift і перетягнули фрагмент.

г) виконали Правка => Очистити виділене?

6. Домашнє завдання.

Вивчити теоретичний матеріал. 

Даний матеріал для особистого користування.
Велике прохання НЕ ПУБЛІКУВАТИ на інших сайтах.

 Завантажити (конспект уроку + презентація + завдання до уроку)

 

 Завантажити (презентація + конспект уроку + завдання до уроку)

 Завантажити (презентація + конспект уроку + завдання до уроку)

Додаткові матеріали до уроку: