Форма входу
Пошук
Реклама
Друзі сайту
http://mirit.top





Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г.

http://proinf.at.ua

Игры для ПК

http://zarobotayvnete.at.ua

http://rumba.ucoz.ru

Совушка баннер
Сайт без вірусів !

IP користувача
измерьте скорость интернета
Меню сайту
Точний час
Календар
Сайт живе

Моє опитування
Чи доцільне вивчення інформатики з 2 класу?
Всього відповідей: 843
Шкільні свята

Увага !!!

Якщо Вам сподобався
мій сайт, то ви можете додати його в "Закладки" вашого браузера.

Мої баннери

http://leontyev.net



http://leontyev.net

Статистика



Проверка тиц и пр

Цена leontyev.at.ua
Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Сьогодні були:
[Administrator ]


Тема: Алгоритми та програми.

Мета:
         навчальна: ознайомити з поняттями алгоритм, формальне виконання алгоритму, програма, виконавець алгоритму, середовище;
         розвивальна: розвивати логічне й алгоритмічне мислення; формувати вміння аналізувати і робити висновки;
         виховна: виховувати зосередженість, увагу та спостережливість.

Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.

Програмне забезпечення: комп'ютерна програма Scratch; презентація «Алгоритми та програми».


План:

1. Організаційний момент.
2. Актуалізація опорних знань.
3. Вивчення нового матеріалу.
4. Застосування набутих знань.
5. Підсумок уроку.

Хід уроку:


1. Організаційний момент.

Привітання. Відмічання відсутніх.

2. Актуалізація опорних знань.

•Що таке алгоритм?
•Що таке система команд виконавця?
•Чи готували ви якусь страву, користуючись рецептом її приготування?

 

3. Вивчення нового матеріалу.
 

 


4. Застосування набутих знань.

Робота за комп'ютером

Працюємо за комп'ютером ст.22


5. Підсумок уроку.

Фронтальне опитування

Що таке алгоритм?

— Де використовують алгоритми?

— Хто може бути виконавцем алгоритму? Наведіть приклади.

— Що таке формальне виконання алгоритму?

— Що таке програма?

— Чи має алгоритм певні властивості?

— Назвіть властивості алгоритму. Поясніть кожну з них.

— Наведіть приклад послідовності вказівок, яка не є виконува-ною.

— Наведіть приклад послідовності вказівок, яка не є результа-тивною.

— Наведіть приклади з навколишнього життя:

•Виконавців;  
•Алгоритмів;  
•Систем вказівок.