« Травень 2024 » | ||||||
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Тема: Поняття про об’єкт у програмуванні. Властивості об’єкта.
Мета:
Навчальна. ввести поняття об'єкта, розглянути властивості об'єктів; сформувати навички зміни властивостей об'єктів.
Розвиваюча. Розвивати інтерес до інформатики шляхом практичної спрямованості матеріалу, що вивчається;
Виховна. Виховання інформаційної культури учнів, уважності, акуратності, дисциплінованості, посидючості.
Тип уроку: Урок засвоєння нових знань.
План:
- Організаційний момент.
- Актуалізація опорних знань.
- Вивчення нового матеріалу.
- Робота з комп'ютером.
- Підсумок уроку.
- Домашнє завдання.
Хід уроку:
1. Організаційний момент.
- Привітання.
- Відмічання відсутніх.
- Перевірка готовності учнів до уроку
2. Актуалізація опорних знань.
1. Які об’єкти в середовищі Scratch ви знаєте?
2. Які властивості об’єктів середовища Scratch ви знаєте?
3. Які дії можна виконувати над об’єктами в середовищі Scratch?
3. Вивчення нового матеріалу
4. Робота з комп'ютером
ст. 97. Впр. 1.
5. Підсумок уроку.
1. Що таке спрайти в середовищі Scratch?
2. Які властивості мають програмні об’єкти в середовищі Scratch? Як їх можна переглянути?
З. Якими способами можна змінити значення властивостей об’єктів у середовищі Scratch?
4. Які властивості має об’єкт Сцена? Якими способами можна змінити тло Сцени?
5. Якими способами можна створити новий спрайт у середовищі Scratch?
6. Які дії можна виконувати над об’єктами в середовищі Scratch? Які засоби для цього можна використати?
7. Як можна змінювати значення властивостей об’єктів під час виконання проекту в Scratch?
6. Домашнє завдання.
§3.1. – вивчити
Даний матеріал для особистого користування.
Велике прохання НЕ ПУБЛІКУВАТИ на інших сайтах.
Конспект уроку + презентація + параграф підручника
Додаткові матеріали до уроку: