« Квітень 2024 » | ||||||
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Тема: Форматування тексту.
Мета:
Навчальна: Ввести поняття форматування тексту, відпрацювати практичні навички форматування текстів.
Розвиваюча: Розвивати навички роботи з текстовою інформацією.
Виховна: Виховувати культуру оформлення текстових документів.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь і навичок.
Обладнання та наочність: інструкції з ТБ, комп’ютери, презентація, зошити, підручники.
План:
- Організаційний момент.
- Актуалізація знань.
- Форматування тексту.
- Фізхвилинка.
- Робота з підручником.
- Робота за комп’ютером.
- Підсумок уроку.
Хід уроку:
1. Організаційний момент.
- Привітання.
- Відмічання відсутніх.
- Перевірка готовності учнів до уроку
2. Актуалізація знань.
1. У яких випадках використовується копіювання фрагментів тексту?
2. У яких випадках використовується переміщення фрагментів тексту?
3. Поясни, як виділити слово, рядок, абзац у тексті.
4. Опиши алгоритм копіювання фрагмента тексту.
5. Опиши алгоритм переміщення фрагмента тексту.
3.Форматування тексту.
Всі піднесли руки –раз!
На носках стоїть весь клас,
Два – присіли, руки вниз,
На сусіда подивись.
Раз! – і вгору,
Два! – і вниз,
На сусіда не дивись.
Будем дружно ми вставати,
Щоб ногам роботу дати.
Раз – присіли, два – піднялись.
Хто старався присідати,
Може вже відпочивати.
5. Робота з підручником.
(ст.43 Впр. 1,2 - для кмітливих)
6. Робота за комп’ютером.
(ст 42).
Релаксація.
Працюючи за комп’ютером, не можна забувати про відпочинок для очей, адже вони теж втомлюються.
- Обертати очима по колу.
- Рухати вгору, вниз.
- Рухати вліво, вправо.
- Заплющити та розплющити очі.
7. Підсумок уроку:
1. Що цікавого ви сьогодні дізналися на уроці?
2. Що найбільше сподобалося?
3. Що запам’яталося?
4. Про що хотіли би дізнатися більше?
5. Які дії виконуються за допомогою кнопок А, А ?
6. Як зробити текст різнокольоровим?
3. Як задати розмір символів фрагмента тексту?
Конспект уроку + презентація + параграф підручника