Форма входу
Пошук
Реклама
Друзі сайту
https://zakolka.cf

Презентації з інформатики

http://mirit.top





Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г.

http://proinf.at.ua

Игры для ПК

http://zarobotayvnete.at.ua

http://rumba.ucoz.ru

Совушка баннер
Сайт без вірусів !

IP користувача
измерьте скорость интернета
Меню сайту
Точний час
Календар
Моє опитування
Ваше відношення до змін у програмах 2017 року
Всього відповідей: 146
Сайт живе

Шкільні свята

Увага !!!

Якщо Вам сподобався
мій сайт, то ви можете додати його в "Закладки" вашого браузера.

Мої баннери

http://leontyev.net



http://leontyev.net

Статистика



Проверка тиц и пр

Цена leontyev.net
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні були:

Тема:     Створення простих графічних зображень. 

Мета:

          Навчальна:  ознайомити учнів з можливостями гра­фічного редактора,

          Розвиваюча:   розвивати практичні навички роботи з ПК, мишею та клавіатурою, розвивати пізнавальні здібності учнів, логічне мислення, пам'ять;

          Виховна: Виховувати  зацікавленість до предмета, бажання вчитися

Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь і навичок.

Обладнання та наочність: інструкції з ТБ, комп’ютери, презентація, зошити, підручники.

 

План:

  1. Організаційний момент.
  2. Актуалізація знань.
  3. Створення простих графічних зображень. 
  4. Фізхвилинка.
  5. Робота з підручником.
  6. Робота за комп’ютером.
  7. Підсумок уроку.

Хід уроку:

1. Організаційний момент.

  • Привітання.
  • Відмічання відсутніх.
  • Перевірка готовності учнів до уроку

 

2. Актуалізація знань.

1. Яке призначення графічних редакторів?

2. Назви основні елементи вікна графічного редактора Scratch.

3. Які ти знаєш інструменти графічного редактора Scratch?

4. Для чого призначена палітра кольорів?

5. Опиши алгоритм збереження нового виконавця в бібліотеці виконавців.

3. Створення простих графічних зображень. 

 

4. Фізхвилинка.

Всі піднесли руки –раз!

На носках стоїть весь клас,

Два – присіли, руки вниз,

На сусіда подивись.

Раз! – і вгору,

Два! – і вниз,

На сусіда не дивись.

Будем дружно ми вставати,

 Щоб ногам роботу дати.

Раз – присіли, два – піднялись.

Хто старався присідати,

Може вже відпочивати.

5. Робота з підручником.

 (ст.60 Впр. 1)

6. Робота за комп’ютером.

(ст 59).

Релаксація.

Працюючи за комп’ютером, не можна забувати про відпочинок для очей, адже вони теж втомлюються.

  • Обертати очима по колу.
  • Рухати вгору, вниз.
  • Рухати вліво, вправо.
  • Заплющити та розплющити очі.

7. Підсумок уроку:

1. Що цікавого ви сьогодні дізналися на уроці?

2. Що найбільше сподобалося?

3. Що запам’яталося?

4. Про що хотіли би дізнатися більше?

5. Розкажи, як виділити фрагмент малюнка у графічному редакторі Scratch.

6. Назви інструменти, призначені для перетворення фрагментів малюнків у графічному редакторі.

7. Які інструменти дозволяють збільшувати або зменшувати розміри малюнка?

8. Опиши алгоритм повороту фрагмента малюнка.

 Завантажити (конспект уроку + презентація + параграф підручника)
 
 
 Завантажити (конспект уроку + презентація + параграф підручника)